חידוש דקים, חידוש דק איפאה, חידוש דק אורן
דף הבית >> חידוש דקים

חידוש דקים
חידוש דקים

 
חידוש דקים

חידוש דקים

Refresh פשוט נקי 

Refresh דוגמא לחידוש דק אורן

Refresh ופשוט נקי


ניקיון הוא חלק קריטי ברושם אותו משאיר המשרד או הבית על המבקרים בו ועל השוהים בו מרבית היום. מצד שני, ניקיון הסביבה אינו דבר אשר אמור להעסיק אותך בייחוד אם אתה בעל העסק או שכיר בו. Refresh היא חברת ניקיון מקצועית ומנוסה אשר הופכת את הניקיון של הארגון, המשרד או הבית שלך לברירת המחדל! בעזרת צוות מקצועי, שימוש במגוון חומרי ניקוי מאושרים ועבודה תחת כל האישורים הקבועים בחוק, אנחנו נעזור לך לשכוח מהליך הניקוי ופשוט נאפשר לך ליהנות מסביבה נקייה ללא דאגות או מאמץ ובכל עת.

צוות שאפשר לסמוך עליו

כדי לוודא שעבודות הניקיון שלנו תמיד יעלו על הציפיות שלך, החברה משתמש בציוד המתקדם ביותר כדי לספק לך את תוצאות הניקיון האולטימטיביות. כמו כן, הצוות המנוסה והאמין שלנו נבחר בקפידה והוא מוסמך לתפעל מכשור בהתאמה לצורך וגם להשתמש בחומרים המותרים על פי חוק בלבד. מבין חברות ניקיון למשרדים, לארגונים או לבתים פרטיים הקיימות השוק, אנשי הצוות של Refresh מתגאים בהסמכה לבצע קשת רחבה של עבודות ניקיון, בין שמדובר בשירותי ניקיון קבועים, חידוש דקים או מרצפות, פוליש קריסטל לריצוף, ניקוי שטיחים, אחזקת משרדים, אחזקת מבנים וניקיון יסודי שלהם.

הלקוחות והעובדים שלנו קודמים לכל

חברתנו מודעת לכך שבמקרים ייחודיים ולא במכוון יכול להיגרם נזק ללקוחותינו, למבקרים במתחם של לקוחותינו או לחברי הצוות שלנו. היות שאנו מעניקים חשיבות רבה לביטחון כל המעורבים בדבר, אנו מחזיקים בביטוח צד ג'. זהו ביטוח נגד נזקי גוף או נזקים שיכולים להיגרם לרכוש בעקבות תאונה בלתי צפויה, חבלה או התנהלות לא תקינה.

מגוון רחב של תכשירי ניקיון

הניסיון הרב שלנו מאפשר לך ליהנות ממגוון רחב של תכשירי ניקיון, שיטות עבודה וציוד מתקדם, תוך שימוש בחומרים עם רכיבים הבטוחים לשימוש ליד בני אדם ובעלי חיים, ללא כל חשש לסכנה בריאותית או הפרעה לסדר היום שלך. אנחנו נושאים אחריות מלאה על תהליכי העבודה של כל הצוותים שלנו כמו שעל התוצאה, ולכן עובדים תחת כל האישורים הנדרשים בחוק. אנחנו מתאימים את אנשי הצוות ותכשירי הניקיון לצרכים הספציפיים שלך ובכך מבטיחים שהחוויה תהייה נעימה לכל הנוכחים.
עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר
לאחר השארת הפרטים שלך באתר או יצירת קשר טלפוני יתאפשר לך להסביר לנו על הצרכים המדויקים שלך ולשמוע על שירותי Refresh המתאימים לך.

 

חידוש דקים מה חשוב לדעת לפני שמחדשים ?
 
בעלי דק רבים מרגישים כיצד ימים ארוכים תחת כיפת השמיים ותנאי מזג האוויר פוגמים בו ומקטינים את הרושם שהוא עשה בתחילה. חידוש דקים הוא תהליך אשר במרבית המקרים מומלץ לבצע אחת לשנה או בכל פעם שהדק מאבד את החיות שלו או מצריך טיפול בפגמים. תחזוקה מתאימה תאריך את חיי הדק שלך לאין שיעור ותחזיר עטרה ליושנה. חידוש דקים מומלץ לבצע בעזרת גורם מקצועי ובעל ניסיון רב, אשר מכיר את סוגי העץ השונים, את הטיפול המתאים לכל מקרה ומקרה וחשוב אף יותר כדי למנוע פגיעה באיכות ובמראה הדק לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.
 
מדוע חידוש דקים חשוב ואיך התהליך מתבצע?
 
חידוש דקים אחת לשנה חשוב עבור שמירה על המראה ועל הבטיחות של הדק שלך. במהלך החידוש יעבור הדק שלך ניקוי יסודי ומקצועי בעזרת חומרים המתאימים לסוג העץ שממנו הדק בנוי, שיוף והחלקה וצביעה מחודשת בהתאם לצורך. בחלק גדול מהמקרים יהיה צורך בשימון הדק, לעיתים יוחלפו לוחות עץ רקובים, שבורים או אכולים בחדשים. מכיוון שהתהליך של חידוש דקים הוא מורכב ויש להתאים אותו לדק הספציפי שלך, מומלץ להיעזר בגורם מקצועי ולא לנסות לבצע את חידוש הדק בכוחות עצמך.
 
למי מומלץ לפנות לביצוע חידוש דקים?
 
ישנן כמה חברות ניקיון בירושלים, חברות ניקיון בתל אביב ואפילו חברות ניקיון למשרדים אשר מציעות שירותים מקצועיים של חידוש דקים. במהלך הבחירה בין חברות ניקיון בירושלים, בתל אביב או בכלל באזור המרכז, מומלץ לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בתהליך החידוש ואשר מחזיקה במגוון רחב של מכשירי ליטוש וחומרים לחידוש. לבחור בחברות ניקיון בתל אביב או ירושלים אשר בעלות רישיון עסק מטעם משרד התמ"ת ומכירות את העבודה עם החומרים באופן יסודי ובהתאמה למותר בחוק, תוך שימוש ברכיבים שאינם פוגעים בדק, בבני האדם או בבעלי החיים שבסביבה.
 
Refresh - המומחים לחידוש דקים לשירותך!
 
Refresh היא חברת ניקיון ופוליש מקצועית וותיקה מאד בתחום. החברה משרתת לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ומציעה פתרונות חידוש דקים לבתים פרטיים כמו למבנים ציבוריים ועסקיים בירושלים, תל אביב ואזור המרכז בכלל. עם צוות מקצועי, אמין ובעל הכשרה לצד תכשירי ניקיון וציוד מתקדם, אנחנו יכולים לבצע עבורך חידוש דקים במהירות וביעילות, באופן ששומר על העץ הטבעי, מדגיש את יופיו וייחודיותו ומחזיר את היוקרה לסביבה המיידית שלו. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך בטופס באתר.
 
פוליש וניקוי יסודי לאחר שיפוץ, שנייה לפני שחוזרים לשגרה
 
שיפוץ הוא תהליך מרגש אך התוצאה החדשה יכולה להיראות פחות זוהרת ומרשימה ללא טאץ' סופי של הברקה וניקיון ראויים. תהליכי העבודה אשר נעשים במהלך השיפוץ משאירים לכלוך רב ולעיתים אף כתמי צבע שקשים להסרה מהריצוף, מהקירות, מהרהיטים, החלונות ועוד, ולכן כדי ליהנות מהתוצאה במלוא הדרה מומלץ לבצע ניקוי יסודי ופוליש בעזרת אנשי מקצוע וחומרי הניקוי המתאימים לכל מקרה לגופו. חברות ניקיון בירושלים, תל אביב וערים אחרות מציעות שירותי ניקיון לאחר שיפוץ אשר יעזרו לך לחזור לשגרת חייך המשודרגת בזריזות וחשוב אף יותר, ישאירו את המקום בדיוק כפי שדמיינת לקבלו בתום השיפוץ.
 
מדוע מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מקצועית לפוליש וניקוי יסודי לאחר שיפוץ?
 
לאחר שהשיפוץ מסתיים למרבית האנשים אין את הכוחות הפיזיים והנפשיים לנקות, הלכלוך אשר נוצר בשל שיפוץ יכול להיות עקשן, קשה לניקיון ולעיתים אפילו מסוכן. לחברות ניקיון בתל אביב ובערים אחרות יש גישה למגוון רחב של חומרי ניקיון ייעודיים, שאינם פוגעים במשטחים השונים, למכשירי ניקוי ופוליש רצפות ואנשי צוות בעלי הכשרה אשר יוכלו להבטיח שהשיפוץ שלך יסתיים ללא מורת רוח ועבודה קשה. בחירה בין חברות ניקיון בירושלים או בכל עיר אחרת צריכה להתחשב בניסיון של החברה, אם יש ברשותה רישיון עסק מטעם משרד התמ"ת, במספר הלקוחות הקבועים שלה ולוחות הזמנים שאליהם היא יכולה להתחייב.
 
ביצוע פוליש וניקוי יסודי לאחר שיפוץ משרדים
 
ניקיון לאחר שיפוץ משרדים הוא אינו משימה פשוטה וישנן חברות ניקיון למשרדים אשר מתמחות בניקיונות לאחר שיפוץ. החברה צריכה להיות יעילה ומהירה בו בזמן, שכן כל זמן שהמשרד לא פעיל הרי שהדבר פוגע ברווחיותו ולמעשה עלויות השיפוץ עולות מדי שעה. ולכן, מומלץ לפנות לצוות שמנוסה בפוליש וניקיון משרדים, שינקו כל פינה במתחם ויוודאו שכל מי שיכנס בדלת ירגיש באווירה מחודשת ורעננה לחלוטין. כבר במהלך שיחת הטלפון מומלץ לתאר את גודל המשרדים שלך בפני חברות ניקיון למשרדים, להתרשם מאנשי הצוות ולתאם לוחות זמנים אשר מתאימים לשני הצדדים. כמו כן, חשוב לוודא שהחברה בעלת רישיון עסק ומודעת לחוקים בענף הניקיון, שהיא משתמשת בחומרים אשר אינם מסוכנים לבריות ולבריאות ויוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר לצורך שלך.
 
Refresh הופכים את השיפוץ לחדש
 
Refresh היא חברה וותיקה אשר מציעה ללקוחות פרטיים ועסקיים פתרונות פוליש רצפות וניקיון יסודי לאחר שיפוץ ברמה הגבוהה ביותר. בעזרת בחירה קפדנית של אנשי הצוות שלנו, שימוש במגוון רחב של תכשירי ומכשירי ניקיון ועמידה בסטנדרטים הנוקשים ביותר, אנחנו יכולים לקחת אחריות מלאה על תהליכי העבודה שלנו כמו שעל התוצאה ומזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר ובמקום לחזור לאתר שיפוץ, לחזור למקום שנעים לשהות בו, מצוחצח למשעי ומבריק כמראה.
Refresh לקוחתינו
חידוש דק סרטון תהליך הניקוי  
חידוש דק סרטון אחרי שימון הדק
 
אזורי השירות של חברתנו :

חברת ניקיון בירושלים 
חברת ניקיון בתל אביב 
חברת ניקיון מודיעין 
חברת ניקיון ראשון לציון 
חברת ניקיון הרצליה 
חברת ניקיון מעלה אדומים 
חברת ניקיון בית שמש 
חברת ניקיון רמת גן 
חברת ניקיון כפר סבא  
חברת ניקיון ריפרש שירותי ניקיון למוסדות ופרטיים 

לפרטים ויצירת קשר :
טלפון : 1800-20-20-02 
מייל : clean.ltd@gmail 
אתר :www.refresh.org.il

שעות פעילות של המשרד :
ימים א-ה משעה 08:00 עד 18:00 
יום שישי משעה 08:00 עד 13:00