ריפרש חברת ניקיון,חברת ניקיון למשרדים - חידוש דק איפאה
דף הבית >> חידוש דקים >> חידוש דק איפאה
 
חידוש דקים

חידוש דק איפאה

 

חידוש דק איפאה מה חשוב לדעת לפני שמחדשים ?
 
בעלי דק רבים מרגישים כיצד ימים ארוכים תחת כיפת השמיים ותנאי מזג האוויר פוגמים בו ומקטינים את הרושם שהוא עשה בתחילה. חידוש דקים הוא תהליך אשר במרבית המקרים מומלץ לבצע אחת לשנה או בכל פעם שהדק מאבד את החיות שלו או מצריך טיפול בפגמים. תחזוקה מתאימה תאריך את חיי הדק שלך לאין שיעור ותחזיר עטרה ליושנה. חידוש דקים מומלץ לבצע בעזרת גורם מקצועי ובעל ניסיון רב, אשר מכיר את סוגי העץ השונים, את הטיפול המתאים לכל מקרה ומקרה וחשוב אף יותר כדי למנוע פגיעה באיכות ובמראה הדק לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.
 
מדוע חידוש דקים חשוב ואיך התהליך מתבצע?
 
חידוש דקים אחת לשנה חשוב עבור שמירה על המראה ועל הבטיחות של הדק שלך. במהלך החידוש יעבור הדק שלך ניקוי יסודי ומקצועי בעזרת חומרים המתאימים לסוג העץ שממנו הדק בנוי, שיוף והחלקה וצביעה מחודשת בהתאם לצורך. בחלק גדול מהמקרים יהיה צורך בשימון הדק, לעיתים יוחלפו לוחות עץ רקובים, שבורים או אכולים בחדשים. מכיוון שהתהליך של חידוש דקים הוא מורכב ויש להתאים אותו לדק הספציפי שלך, מומלץ להיעזר בגורם מקצועי ולא לנסות לבצע את חידוש הדק בכוחות עצמך.
 
למי מומלץ לפנות לביצוע חידוש דקים?
 
ישנן כמה חברות ניקיון בירושלים, חברות ניקיון בתל אביב ואפילו חברות ניקיון למשרדים אשר מציעות שירותים מקצועיים של חידוש דקים. במהלך הבחירה בין חברות ניקיון בירושלים, בתל אביב או בכלל באזור המרכז, מומלץ לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בתהליך החידוש ואשר מחזיקה במגוון רחב של מכשירי ליטוש וחומרים לחידוש. לבחור בחברות ניקיון בתל אביב או ירושלים אשר בעלות רישיון עסק מטעם משרד התמ"ת ומכירות את העבודה עם החומרים באופן יסודי ובהתאמה למותר בחוק, תוך שימוש ברכיבים שאינם פוגעים בדק, בבני האדם או בבעלי החיים שבסביבה.
 
Refresh - המומחים לחידוש דקים לשירותך!
 
Refresh היא חברת ניקיון ופוליש מקצועית וותיקה מאד בתחום. החברה משרתת לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ומציעה פתרונות חידוש דקים לבתים פרטיים כמו למבנים ציבוריים ועסקיים בירושלים, תל אביב ואזור המרכז בכלל. עם צוות מקצועי, אמין ובעל הכשרה לצד תכשירי ניקיון וציוד מתקדם, אנחנו יכולים לבצע עבורך חידוש דקים במהירות וביעילות, באופן ששומר על העץ הטבעי, מדגיש את יופיו וייחודיותו ומחזיר את היוקרה לסביבה המיידית שלו. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך בטופס באתר.
 
 
אזורי השירות של חברתנו :

חברת ניקיון בירושלים 
חברת ניקיון בתל אביב 
חברת ניקיון מודיעין 
חברת ניקיון ראשון לציון 
חברת ניקיון הרצליה 
חברת ניקיון מעלה אדומים 
חברת ניקיון בית שמש 
חברת ניקיון רמת גן 
חברת ניקיון כפר סבא  
חברת ניקיון ריפרש שירותי ניקיון למוסדות ופרטיים 

לפרטים ויצירת קשר :
טלפון : 1800-20-20-02 
מייל : clean.ltd@gmail 
אתר :www.refresh.org.il

שעות פעילות של המשרד :
ימים א-ה משעה 08:00 עד 18:00 
יום שישי משעה 08:00 עד 13:00