ניקוי שטחים בתל אביב,הסרת שטיחים בתל אביב
דף הבית >> ניקוי שטיחים >> ניקוי שטיחים בתל אביב
 

חברת ריפרש שירותי ניקיון למוסדות ופרטיים
לפרטים ויצירת קשר :
טלפון : 1800-20-20-02
מייל : clean.ltd@gmail
שעות פעילות של המשרד :
ימים א-ה משעה 08:00 עד 18:00
יום שישי משעה 08:00 עד 13:00

חברות ניקיון,
חברות ניקיון למשרדים,
חברות ניקיון בירושלים,
חברות ניקיון בתל אביב,
חברות ניקיון במרכז,
חברות ניקיון לאחר שיפוץ.
חברו תנקיון למשרדים אחרי שיפוץ,
חברות ניקיון לחדוש רצפות,
חברות ניקיון לניקוי שטיחים,
חברות ניקיון לניקוי חלונות,
חברות ניקיון לחידוש דקים,
חברות ניקיון לחדרים נקיים,
חברות ניקיון מומלצות,

Refresh ניקוי שטיחים 
 
 
 
ניקוי שטיחים בת"א ובאזור המרכז 

שטיחים נקיים מאבק וכתמים יתרמו ליצירת אווירה חמימה ונעימה, גם בבית וגם במשרד.

בבתים רבים וגם במשרדים ובתי עסקים, בוחרים להשלים את עיצוב הפנים של המקום באמצעות שטיחים מקיר לקיר או שטיחים בודדים. למרות מחירם הגבוה יחסית, אי אפשר לוותר עליהם, מכיוון שהם מוסיפים חמימות ויוצרים אווירה נעימה שאי אפשר להשיג בדרכים אחרות. כדי לשמור על האווירה המיוחדת, חשוב להקפיד על תחזוקה מתאימה של השטיחים ולשמור על ניקיונם. לשם כך מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מקצועית.

אי אפשר לנקות לבד שטיחים?

ניקוי שטיחים נשמע כמו משימה פשוטה ואנחנו מיד מדמיינים את המקל אתו חבטו פעם הסבתות שלנו, כדי לנער את הלכלוך והאבק מהשטיחים הביתיים. כמו  כן, אם אנחנו מעסיקים בכל מקרה שירותי עוזרת באופן קבוע, נראה לנו מובן מאליו שזה כולל גם שאיבת אבק מהשטיחים. כל זה נכון והגיוני, אך במקומות עבודה, כשיש אנשים רבים הדורכים על השטיח ולעתים נשפך משקה או נוצרים כתמים מסיבות אחרות, הניקוי עלול להיות מורכב יותר. גם בשטיחים ביתיים עלולים להיווצר כתמים עיקשים שאינם יורדים בשיטת הניקוי הרגילה, במיוחד אם יש ילדים קטנים. לכן, בפועל, לא מספיק רק לשאוב את השטיח או לחבוט בו, אלא יש צורך בשירותי ניקיון מיוחדים מחברה טובה, בעלת ידע בניקוי מקצועי וניסיון עם כל סוגי השטיחים.
חשוב לדעת שכאשר חברה מקצועית מוזמנת להגיע לניקוי שטיחים, היא מבצעת את הניקיון בצורה הדרגתית, במספר שלבים וזה יכול לקחת מעט זמן, אך אם רוצים שהניקיון יהיה יסודי וברמה גבוהה, אי אפשר לדלג על שום שלב. בשלב הראשון החברה תשאב את האבק והלכלוך מהשטיחים באמצעות שואב אבק עצמתי. בשלב השני החברה תקרצף את השטיחים באמצעות מכונה מיוחדת ובשילוב חומרי ניקוי מתאימים. השלב השלישי והאחרון הוא ניקוי השטיחים עם שואב מים חזק. כדי לבצע את כל השלבים הללו, יש צורך גם בצוות עובדים מנוסה, היודע כיצד להפעיל את המכשירים ובאילו חומרים להשתמש ומתי, וגם בציוד טכנולוגי מתקדם, כמו שואבים עוצמתיים לאבק ונוזלים. גם חומרי הניקוי צריכים להיות מותאמים לסוג השטיח וחשוב לבחור בחומרים שמנקים בצורה יעילה, מבלי לפגוע בסיבי השטיח. רק כך אפשר להשיג מראה של שטיח נקי וחדש.
במשרדים בהם יש שטיחים, כדאי לשאוב אבק באופן קבוע בסופו של כל יום העבודה, ואת הניקיון הרציני לבצע אחת לתקופה, לפי הצורך ומספר השטיחים ואז כמובן שמפעילים את השואבים המקצועיים רק לאחר סיום שעות העבודה, כדי לא להפריע. בבתים פרטיים, אפשר לשמור על השטיחים באמצעות שואב אבק רגיל ביום יום ולהזמין את שירותי הניקוי המקצועיים פעם או פעמיים בשנה, כאשר משפחות רבות בוחרות לעשות זאת לפני ראש השנה ופסח.
ניקוי שטיחים בצורה טובה, מזמינים רק מחברה מקצועית המגיעה עם כל הציוד והחומרים הנדרשים.
ניקוי שטיחים :
חברתנו מנקה את השטיחים בכמה שלבים ולחברתנו ידע רב בחומרי הניקיון לניקוי שטיח בצורה הכי טובה תוך כדי שמירה על סיב השטיח 
שלב ראשון :
שאיבת אבק מהשטיח ע"י שואב אבק חזק מאוד לשאיבת כל הלכלוך 
שלב שני :
ניקיו השטיח עם מכונת קרצוף וחומרי ניקיון מתקדמים להוצאת כל הכתמים .
שלב שלישי :
שאיבת כל הלכלוך ע"י שואב מים .
 

 
 

Refresh ופשוט נקי


ניקיון הוא חלק קריטי ברושם אותו משאיר המשרד או הבית על המבקרים בו ועל השוהים בו מרבית היום. מצד שני, ניקיון הסביבה אינו דבר אשר אמור להעסיק אותך בייחוד אם אתה בעל העסק או שכיר בו. Refresh היא חברת ניקיון מקצועית ומנוסה אשר הופכת את הניקיון של הארגון, המשרד או הבית שלך לברירת המחדל! בעזרת צוות מקצועי, שימוש במגוון חומרי ניקוי מאושרים ועבודה תחת כל האישורים הקבועים בחוק, אנחנו נעזור לך לשכוח מהליך הניקוי ופשוט נאפשר לך ליהנות מסביבה נקייה ללא דאגות או מאמץ ובכל עת.

צוות שאפשר לסמוך עליו

כדי לוודא שעבודות הניקיון שלנו תמיד יעלו על הציפיות שלך, החברה משתמש בציוד המתקדם ביותר כדי לספק לך את תוצאות הניקיון האולטימטיביות. כמו כן, הצוות המנוסה והאמין שלנו נבחר בקפידה והוא מוסמך לתפעל מכשור בהתאמה לצורך וגם להשתמש בחומרים המותרים על פי חוק בלבד. מבין חברות ניקיון למשרדים, לארגונים או לבתים פרטיים הקיימות השוק, אנשי הצוות של Refresh מתגאים בהסמכה לבצע קשת רחבה של עבודות ניקיון, בין שמדובר בשירותי ניקיון קבועים, חידוש דקים או מרצפות, פוליש קריסטל לריצוף, ניקוי שטיחים, אחזקת משרדים, אחזקת מבנים וניקיון יסודי שלהם.

הלקוחות והעובדים שלנו קודמים לכל

חברתנו מודעת לכך שבמקרים ייחודיים ולא במכוון יכול להיגרם נזק ללקוחותינו, למבקרים במתחם של לקוחותינו או לחברי הצוות שלנו. היות שאנו מעניקים חשיבות רבה לביטחון כל המעורבים בדבר, אנו מחזיקים בביטוח צד ג'. זהו ביטוח נגד נזקי גוף או נזקים שיכולים להיגרם לרכוש בעקבות תאונה בלתי צפויה, חבלה או התנהלות לא תקינה.

מגוון רחב של תכשירי ניקיון

הניסיון הרב שלנו מאפשר לך ליהנות ממגוון רחב של תכשירי ניקיון, שיטות עבודה וציוד מתקדם, תוך שימוש בחומרים עם רכיבים הבטוחים לשימוש ליד בני אדם ובעלי חיים, ללא כל חשש לסכנה בריאותית או הפרעה לסדר היום שלך. אנחנו נושאים אחריות מלאה על תהליכי העבודה של כל הצוותים שלנו כמו שעל התוצאה, ולכן עובדים תחת כל האישורים הנדרשים בחוק. אנחנו מתאימים את אנשי הצוות ותכשירי הניקיון לצרכים הספציפיים שלך ובכך מבטיחים שהחוויה תהייה נעימה לכל הנוכחים.
עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר
לאחר השארת הפרטים שלך באתר או יצירת קשר טלפוני יתאפשר לך להסביר לנו על הצרכים המדויקים שלך ולשמוע על שירותי Refresh המתאימים לך.

Refresh פשוט נקי 
 
אזורי השירות של חברתנו :

חברת ניקיון בירושלים 
חברת ניקיון בתל אביב 
חברת ניקיון מודיעין 
חברת ניקיון ראשון לציון 
חברת ניקיון הרצליה 
חברת ניקיון מעלה אדומים 
חברת ניקיון בית שמש 
חברת ניקיון רמת גן 
חברת ניקיון כפר סבא  
חברת ניקיון ריפרש שירותי ניקיון למוסדות ופרטיים 

לפרטים ויצירת קשר :
טלפון : 1800-20-20-02 
מייל : clean.ltd@gmail 
אתר :www.refresh.org.il

שעות פעילות של המשרד :
ימים א-ה משעה 08:00 עד 18:00 
יום שישי משעה 08:00 עד 13:00