ניקוי שטיחים,הסרת שטיחים,ניקוי כתמים
דף הבית >> ניקוי שטיחים
Refresh פשוט נקי 
כיצד לבחור חברת ניקיון 

האחריות של חברת ניקיון היא גדולה מכיוון שלאנשי הצוות שלה ישנה גישה לאזורים רגישים ונרחבים וחשיבות של עבודה איכותית ואמינה היא גדולה עד מאד. בין שמדובר בחברות ניקיון בתל אביב או בירושלים, בחירה נכונה בין חברות ניקיון למשרדים או לבתים פרטיים תוודא שהמקום באמת נקי ושהעבודה וחיי היום יום שלך יכולים להתנהל ללא הפרעות מיותרות. ישנן חברות ניקיון בירושלים, תל אביב וערים נוספות באזור המרכז אשר מציעות שירות לבתים פרטיים וגם למשרדים, חברות מקצועיות באמת יציעו שירותי ניקיון אמינים שמבטיחים לך תוצאות באיכות גבוהה, תוך שימוש בחומרים יעילים, שאינם פוגעים בבריאות ובפעילות בכפוף לחוקי מדינת ישראל.
 
בחירה בחברת ניקיון מקצועית ואמינה
 
המדד הראשוני ביותר לכך שחברת ניקיון היא מקצועית ושאפשר לסמוך עלייה הוא שהחברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים על פי החוק. חברה בעלת רישיון מטעם משרד התמ"ת, שברשותה ביטוח צד ג', שלה צוות גדול בעל ניסיון רב. חברות ניקיון למשרדים או בתים פרטיים אשר אינן פועלות בצורה חוקית ומוסדרת לחלוטין מסכנות את חיי האנשים וגם פעילות העסק שלך. כמו כן, חברות ניקיון בירושלים אינן שונות מחברות ניקיון בתל אביב או בכל עיר אחרת ומומלץ לעבוד עם חברה גדולה בעלת רשימת לקוחות ארוכה. עבודה עם חברות ניקיון למשרדים או בתים פרטיים ללא מוניטין יכולה להיגמר בעבודה ברמה נמוכה או אפילו הפרה של הפרטיות והבטיחות שלך.
 
מגוון רחב של תכשירי ניקוי
 
במהלך הבחירה בין חברות ניקיון למשרדים או לבית שלך מומלץ להבין את צרכי הניקיון שלך ולפרט אותם כבר במהלך שיחת הטלפון הראשונית מול החברה. פירוט הצרכים שלך יאפשר לחברת הניקיון לפרט עבורך את הפתרונות הקיימים והעלויות שלהם. חברה אשר עובדת עם מגוון תכשירי ניקוי וצוות מוסמך תוכל להציע לך את מגוון הפתרונות הרחב ביותר ובכך להתאים את עבודת הניקיון לצרכים הפרטיים או לפעילות העסק שלך.
 
בלי לחפש אבק
 
מומלץ לבחור בחברות ניקיון למשרדים ולבתים פרטיים שמתמחות במתן שירות לשני המגזרים. וחשוב אף יותר, חברות אשר שמות דגש על איכות העובדים שלהן, מה שיתבטא בהכשרה מתאימה של העובדים, בניסיון רב של ניקוי משטחים מסוגים שונים כגון שטיחים, דקים, ריצוף מסוגים שונים ולעיתים גם בביצוע פוליש קריסטל.
 
Refresh מנקים אחרייך, לפנייך ומצדדייך
Refresh היא חברת ניקיון מקצועית אשר מציעה פתרונות ניקיון למשרדים ובתים פרטיים בירושלים, תל אביב ואזור המרכז. שנים רבות של ניסיונות, צוות רחב אשר נבחר בקפידה ושימוש במגוון רחב של תכשירי ושיטות ניקיון מאפשרים לנו לספק עבורך את שירותי הניקיון המקיפים והמלאים ביותר, לרבות אחזקת מבנים. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר וליהנות מניקיון אמיתי וראש שקט.
ניקוי שטיחים

שטיחים נקיים מאבק וכתמים יתרמו ליצירת אווירה חמימה ונעימה, גם בבית וגם במשרד.

בבתים רבים וגם במשרדים ובתי עסקים, בוחרים להשלים את עיצוב הפנים של המקום באמצעות שטיחים מקיר לקיר או שטיחים בודדים. למרות מחירם הגבוה יחסית, אי אפשר לוותר עליהם, מכיוון שהם מוסיפים חמימות ויוצרים אווירה נעימה שאי אפשר להשיג בדרכים אחרות. כדי לשמור על האווירה המיוחדת, חשוב להקפיד על תחזוקה מתאימה של השטיחים ולשמור על ניקיונם. לשם כך מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מקצועית.

אי אפשר לנקות לבד שטיחים?

ניקוי שטיחים נשמע כמו משימה פשוטה ואנחנו מיד מדמיינים את המקל אתו חבטו פעם הסבתות שלנו, כדי לנער את הלכלוך והאבק מהשטיחים הביתיים. כמו  כן, אם אנחנו מעסיקים בכל מקרה שירותי עוזרת באופן קבוע, נראה לנו מובן מאליו שזה כולל גם שאיבת אבק מהשטיחים. כל זה נכון והגיוני, אך במקומות עבודה, כשיש אנשים רבים הדורכים על השטיח ולעתים נשפך משקה או נוצרים כתמים מסיבות אחרות, הניקוי עלול להיות מורכב יותר. גם בשטיחים ביתיים עלולים להיווצר כתמים עיקשים שאינם יורדים בשיטת הניקוי הרגילה, במיוחד אם יש ילדים קטנים. לכן, בפועל, לא מספיק רק לשאוב את השטיח או לחבוט בו, אלא יש צורך בשירותי ניקיון מיוחדים מחברה טובה, בעלת ידע בניקוי מקצועי וניסיון עם כל סוגי השטיחים.
חשוב לדעת שכאשר חברה מקצועית מוזמנת להגיע לניקוי שטיחים, היא מבצעת את הניקיון בצורה הדרגתית, במספר שלבים וזה יכול לקחת מעט זמן, אך אם רוצים שהניקיון יהיה יסודי וברמה גבוהה, אי אפשר לדלג על שום שלב. בשלב הראשון החברה תשאב את האבק והלכלוך מהשטיחים באמצעות שואב אבק עצמתי. בשלב השני החברה תקרצף את השטיחים באמצעות מכונה מיוחדת ובשילוב חומרי ניקוי מתאימים. השלב השלישי והאחרון הוא ניקוי השטיחים עם שואב מים חזק. כדי לבצע את כל השלבים הללו, יש צורך גם בצוות עובדים מנוסה, היודע כיצד להפעיל את המכשירים ובאילו חומרים להשתמש ומתי, וגם בציוד טכנולוגי מתקדם, כמו שואבים עוצמתיים לאבק ונוזלים. גם חומרי הניקוי צריכים להיות מותאמים לסוג השטיח וחשוב לבחור בחומרים שמנקים בצורה יעילה, מבלי לפגוע בסיבי השטיח. רק כך אפשר להשיג מראה של שטיח נקי וחדש.
במשרדים בהם יש שטיחים, כדאי לשאוב אבק באופן קבוע בסופו של כל יום העבודה, ואת הניקיון הרציני לבצע אחת לתקופה, לפי הצורך ומספר השטיחים ואז כמובן שמפעילים את השואבים המקצועיים רק לאחר סיום שעות העבודה, כדי לא להפריע. בבתים פרטיים, אפשר לשמור על השטיחים באמצעות שואב אבק רגיל ביום יום ולהזמין את שירותי הניקוי המקצועיים פעם או פעמיים בשנה, כאשר משפחות רבות בוחרות לעשות זאת לפני ראש השנה ופסח.

ניקוי שטיחים בצורה טובה, מזמינים רק מחברה מקצועית המגיעה עם כל הציוד והחומרים הנדרשים.
 
 
Refresh לבחור נכון 
 
אזורי השירות של חברתנו :

חברת ניקיון בירושלים 
חברת ניקיון בתל אביב 
חברת ניקיון מודיעין 
חברת ניקיון ראשון לציון 
חברת ניקיון הרצליה 
חברת ניקיון מעלה אדומים 
חברת ניקיון בית שמש 
חברת ניקיון רמת גן 
חברת ניקיון כפר סבא  
חברת ניקיון ריפרש שירותי ניקיון למוסדות ופרטיים 

לפרטים ויצירת קשר :
טלפון : 1800-20-20-02 
מייל : clean.ltd@gmail 
אתר :www.refresh.org.il

שעות פעילות של המשרד :
ימים א-ה משעה 08:00 עד 18:00 
יום שישי משעה 08:00 עד 13:00